Виставка

Розташування стендів та учасники виставки

Схема виставки

Схема виставки


Учасники виставки

Генеральний партнер

SIM-NETWORKS (Німеччина) - західнонімецький хостинг-провайдер на території України, з офіційним представництвом в Києві. У компанії широкі можливості для створення індивідуальних рішень для клієнтів будь-якого рівня - від окремих блогів до розміщення повної IT-інфраструктури підприємств.

 

SIM-NETWORKS НЕ перепродує чужі послуги, є незалежною компанією з гнучким підходом і з широким спектром послуг, від простого хостингу до захищених приватних хмар і оренди / продажу серверного обладнання провідних світових виробників:

 
 • два дата-центру в Німеччині і один у Голландії;

 • прямі канали з найбільшими провайдерами Європи;

 • власне серверне обладнання класу hi-end.

 

Висококласні фахівці компанії дозволяють в найкоротші терміни вирішувати будь-які завдання.

 

Завдяки вигідному розміщенню дата-центрів і надійної технічної платформи, гарантована юридична і фізична захищеність вашої інфраструктури.

 

Компанія SIM-NETWORKS надає рішення, з максимальним рівнем відмовостійкості, на кращих умовах.

Золотий партнер

Lattelecom (Латвія) – найбільша в Латвії компанія, що надає сучасні ІТ-послуги. Заснована в 1994 році SIA Lattelecom пропонує такі ІТ-послуги, як електронний зв'язок, телекомунікації, проектує та будує мережі та ЦОДи. Рішення по передачі даних за допомогою власної ІТ-інфраструктури наряду з послугами Інтернет, TV (інтерактивне, надземне та Інтернет-TV), а також послуги call-центру, розробка та підтримка софту з подальшим аутсорсингом дає Lattelecom право називатися провідною ІТ-компанією в Латвії.


Компанія Lattelecom є власником та оператором 4 ЦОД-ів, в тому числі першого в Північній Європі сертифікованого за стандартом TIER III (Uptime Institute, USA) дата-центру DATTUM.

 

ЦОД DATTUM обладнаний міжнародними швидкісними каналами передачі даних (наприклад, такими як Baltic TransGateway з гарантованою швидкістю 40 x 10 Гбіт/с).

 

Lattelecom має багаторічний досвід роботи в сфері надання послуг центрів обробки даних в Європі та є провідним ІТ-інтегратором в країнах Балтії. Послугами ЦОД Lattelecom користуються понад 120 великих підприємств з США та країн СНД та ЄС.

Партнер Форуму

NORTEX - це модернізація відомчих телефонних станцій Nortel серії Meridian 1 та Avaya серії CS1000 в систему уніфікованих комунікацій (UC), яка дозволяє отримати на існуючій системі Nortel/Avaya сучасні сервіси такі, як: запис розмов, аудіо-конференції, контакт-центри, fax на e-mail, та багато інших.

Партнер Форуму

Baltneta – найбільший провайдер хмарних послуг в країнах Балтії та один з головних лідерів на ринку інформаційних технологій в Литві. На сьогоднішній день Компанія володіє 2-ма Дата-Центрами та пропонує хмарні обчислення для бізнесу.

Партнер Форуму

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.

GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Партнер Форуму

OBO Bettermann (Німеччина) – сімейна німецька компанія з більш ніж 100-річною історією успіху. Наша мета – вироби та системи найвищої якості та унікального технічного виконання, з якими успішно працюють наші клієнти. Асортимент з більш ніж 30000 найменувань продукції включає всі необхідні матеріали для всіх областей електромонтажу.

Партнер Форуму

Interoute - сьогодні це один з найбільших європейських операторів зв'язку, мережа Introute - це більше 70 км волокна, що охоплює 28 країн, 123 міста, 12 власних ЦОД, 14 Віртуальних Дата-центрів. Наші клієнти - магістральні оператори зв'язку, урядові організації, університети, а так само різні підприємства, в тому числі фінансова, торгова, автомобільна, аерокосмічна, фармацевтична та інші.

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Партнер Форуму

Інноваційно Технічні Рішення - український виробник обладнання для автоматизації і диспетчеризації інженерних систем та технологічного обладнання. В обладнання, що виробляється підприємством Інноваційно Технічні Рішення закладається ідеологія "Easy automation", тобто здійснення автоматизації. що не вимагає сверх-зусиль.

Партнер Форуму

Edimax Technology - провідний виробник активного мережного обладнання, що виконує розробку, дизайн, виробництво і маркетинг широкого спектру мережевих рішень. Компанія заснована в 1986 році, з 2010 року компанія EDIMAX сфокусувалася на створенні лінійки професійного Wi-Fi обладнання під торговою маркою EDIMAX PRO. Устаткування EDIMAX PRO відрізняється від домашніх SOHO рішень використанням більш високопродуктивних чіпів, підтримкою 2 і 3-х радиоинтерфейсов і реалізацією безшовного роумінгу. Устаткування EDIMAX PRO підтримує перспективні стандарти 802.11AC, 802.11R / K.

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Партнер Форуму

UNITOP - більш ніж 20 років роботи в області IT-технологій та систем відеоспостереження. Проектування і постачання, налаштування і запуск систем відеоспостереження та систем контролю доступу. UNITOP пропонує професійні консультації, допроектні роботи та шеф-монтаж.

Партнер Форуму

Mobotix AG (Німеччина) - володіє достатнім досвідом у вирішенні завдань по візуалізації об'єктів, а також тепловізійного моніторингу. Маючи унікальні технології відеоспостереження (в тому числі і тепловізорів), обробки даних (власний кодек MxPEG, який більш продуктивний), децентралізовану топологію побудови систем і вбудовані в камери первинні аналітичні функції, компанія є лідером в області вирішення складних завдань відеоспостереження. Використовуючи меншу кількість камер на об'єкті, але при цьому збільшує площу покриття і разом з тим зменшує вартість систем, зберігаючи надійність і якість в цілому.

Партнер Форуму

MICROSENS - від усвідомлення до інновацій. Використання волоконно-оптичних технологій для передачі даних дає ряд переваг.

Компанія MICROSENS GmbH & Co. KG усвідомила це досить рано. Вже в 1993 році компанія одна з перших в Німеччині приступила до розробцки і випуску високопродуктивних волоконно-оптичних систем передачі даних, які враховують не тільки специфічні вимоги різних областей застосування та інтегрованих в комплексні рішення для окремих секторів, а й вимоги замовників. Нові пристрої розробляються з урахуванням побажань та відгуків наших замовників. Результатом цього є:

 • міцні і безвідмовні рішення для промислових середовищ;

 • бюджетні волоконно-оптичні рішення для виробничих і адміністративних приміщень;

 • і оптичні транспортні системи для орієнтованих на майбутнє ГВС і високошвидкісного зв'язку між територіями.

Партнер Форуму

De Novo - компанія спеціалізується на наданні професійних ІТ-послуг, хмарних сервісів і послуг комерційного ЦОД лідерам динамічних сегментів українського ринку. Експерти De Novo володіють колосальним досвідом реалізації проектів з впровадження та супроводу ІТ-комплексів корпоративного рівня.

Партнер Форуму

IQ Trading - проектний дистриб'ютор, що займається просуванням продукції в наступних сегментах:

 • Активне мережеве обладнання

 • Структуровані кабельні системи

 • Обладнання та програмне забезпечення для побудови систем IP-відеоспостереження

 • Системи відеоаналітики

 • Системи контролю доступу

 • Кабеленесучі конструкції

 • Волоконно-оптичні мережі

 • Системи електроживлення

 • Рішення для побудови Центрів Обробки Даних

 • Монтажне обладнання

Партнер виставки

КМС (Україна) - постачальник широкого спектру мережевого обладнання від кращих світових виробників: Corning, МК, Panduit NetKey, Hanlong, EPNEW Electronics, Hager, ADTEK, Smart, Mepsan, Clever, Kingda тощо. Компанія розвиває і власне виробництво. Під торговою маркою CMS випускаються монтажні шафи (настінні і підлогові), серверні стійки, настінні кронштейни, аксесуари до монтажного обладнання, оптичні патч-панелі і бокси.

Партнер конференції

Новатек-Електро з напрямком OVERVIS - компанія займається розробкою і впровадженням рішень в сфері автоматизації. Наші проекти охоплюють завдання віддаленого контролю і збору даних для аналізу роботи промислових об'єктів (диспетчеризація і телеметрія). Розробка обладнання під рішення відбувається на базі компанії Новатек-Електро.

Візьміть участь у виставці – покажіть себе у найкращому вигляді!

Хочете безпосередньо познайомити сотні відвідувачів зі своїми розробками і пропозиціями Тоді зарезервуйте місце для Вашого стенду у виставковій зоні нашого заходу!


Пасивне споглядання - звична картина вмираючих івентів. На противагу їм наша виставка - живий діалог між експонентами і сотнями потенційних покупців. Учасники спілкуються, задають питання, обмінюються контактами і укладають взаємовигідні угоди.


Нехай Ваш стенд займе гідне місце серед експонентів зі світовим ім'ям!


Залиште Ваш запит на участь у виставці тут - і наші менеджери зв'яжуться з Вами. Дякуємо за вибір!
Увага! Поля із зірочками (*) є обов'язковими для заповнення.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).