Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Генеральний партнер

SIM-NETWORKS (Німеччина) - західнонімецький хостинг-провайдер на території України, з офіційним представництвом в Києві. У компанії широкі можливості для створення індивідуальних рішень для клієнтів будь-якого рівня - від окремих блогів до розміщення повної IT-інфраструктури підприємств.

 

SIM-NETWORKS НЕ перепродує чужі послуги, є незалежною компанією з гнучким підходом і з широким спектром послуг, від простого хостингу до захищених приватних хмар і оренди / продажу серверного обладнання провідних світових виробників:

 
 • два дата-центру в Німеччині і один у Голландії;

 • прямі канали з найбільшими провайдерами Європи;

 • власне серверне обладнання класу hi-end.

 

Висококласні фахівці компанії дозволяють в найкоротші терміни вирішувати будь-які завдання.

 

Завдяки вигідному розміщенню дата-центрів і надійної технічної платформи, гарантована юридична і фізична захищеність вашої інфраструктури.

 

Компанія SIM-NETWORKS надає рішення, з максимальним рівнем відмовостійкості, на кращих умовах.

Спікери SIM-NETWORKS:
Сергій Долгушев

Вступне слово від генерального партнера компанії SIM-Networks


Сергій Долгушев
СЕО
SIM-Networks (Німеччина)

Юрій Бонар

Хмари (IaaS) в питаннях і відповідях


Юрій Бонар
технічний директор (СТО)
SIM-Networks (Україна)

Андрій Семенюк

ІТ-інфраструктура: від класичної до віддаленої. Путівник успіху


Андрій Семенюк
IT-директор
Мережа аптек D.S. (Маркет Універсал ЛТД, Україна)

Костянтин Авраміді

Вступне слово від генерального партнера компанії SIM-Networks (секції WLAN і Навколо Автоматизації)


Костянтин Авраміді
керівник відділу продажів В2В
SIM-Networks (Україна)

Мирослав Мігович

Практика вибору хмарних провайдерів


Мирослав Мігович
керівник проектного відділу
SIM-Networks (Україна)

Бренди, які представляє SIM-NETWORKS:
wefdgnb2435

wefdgnb2435

Золотий партнер

Lattelecom (Латвія) – найбільша в Латвії компанія, що надає сучасні ІТ-послуги. Заснована в 1994 році SIA Lattelecom пропонує такі ІТ-послуги, як електронний зв'язок, телекомунікації, проектує та будує мережі та ЦОДи. Рішення по передачі даних за допомогою власної ІТ-інфраструктури наряду з послугами Інтернет, TV (інтерактивне, надземне та Інтернет-TV), а також послуги call-центру, розробка та підтримка софту з подальшим аутсорсингом дає Lattelecom право називатися провідною ІТ-компанією в Латвії.


Компанія Lattelecom є власником та оператором 4 ЦОД-ів, в тому числі першого в Північній Європі сертифікованого за стандартом TIER III (Uptime Institute, USA) дата-центру DATTUM.

 

ЦОД DATTUM обладнаний міжнародними швидкісними каналами передачі даних (наприклад, такими як Baltic TransGateway з гарантованою швидкістю 40 x 10 Гбіт/с).

 

Lattelecom має багаторічний досвід роботи в сфері надання послуг центрів обробки даних в Європі та є провідним ІТ-інтегратором в країнах Балтії. Послугами ЦОД Lattelecom користуються понад 120 великих підприємств з США та країн СНД та ЄС.

Спікери Lattelecom:
Інгус Хомка

Віртуалізація робочих станцій за допомогою різних гіпервізорів. За і проти


Інгус Хомка
консультант з рішень Дата-Центрів
Lattelecom

Маріс Сперга

Еластичні хмарні обчислення в проектах, розрахунок NPV і IRR реалізованому проекті в LattelecomCloud. Частина 1


Маріс Сперга
директор розвитку бізнесу Центрів Обробки Даних
Lattelecom

Партнер Форуму

NORTEX - це модернізація відомчих телефонних станцій Nortel серії Meridian 1 та Avaya серії CS1000 в систему уніфікованих комунікацій (UC), яка дозволяє отримати на існуючій системі Nortel/Avaya сучасні сервіси такі, як: запис розмов, аудіо-конференції, контакт-центри, fax на e-mail, та багато інших.

Партнер Форуму

Baltneta – найбільший провайдер хмарних послуг в країнах Балтії та один з головних лідерів на ринку інформаційних технологій в Литві. На сьогоднішній день Компанія володіє 2-ма Дата-Центрами та пропонує хмарні обчислення для бізнесу.

Спікери Baltneta:
Міндаугас Пранскевічюс

** IT happens. Disaster recovery і Backup рішення


Міндаугас Пранскевічюс
генеральний директор
Балтнетос Коммунікаціос

Партнер Форуму

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.

GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Спікери GigaCloud:
Артем Коханевич

Партнер Форуму

Gigacenter - це один з кращих комерційних ЦОД на території України. На базі цього майданчика замовникам пропонується широкий асортимент якісних послуг з розміщення серверного устаткування для компаній з високими вимогами до безперервності бізнесу.

Партнер Форуму

OBO Bettermann (Німеччина) – сімейна німецька компанія з більш ніж 100-річною історією успіху. Наша мета – вироби та системи найвищої якості та унікального технічного виконання, з якими успішно працюють наші клієнти. Асортимент з більш ніж 30000 найменувань продукції включає всі необхідні матеріали для всіх областей електромонтажу.

Спікери OBO Bettermann:
Євген Баранник

Особливості внутрішнього захисту від імпульсів


Євген Баранник
провідний фахівець
ОБО Беттерманн

Геннадій Ткаченко

Оптимізація витрат на електромагнітну сумісність


Геннадій Ткаченко
генеральний директор
ОБО Беттерманн Україна

Партнер Форуму

Interoute - сьогодні це один з найбільших європейських операторів зв'язку, мережа Introute - це більше 70 км волокна, що охоплює 28 країн, 123 міста, 12 власних ЦОД, 14 Віртуальних Дата-центрів. Наші клієнти - магістральні оператори зв'язку, урядові організації, університети, а так само різні підприємства, в тому числі фінансова, торгова, автомобільна, аерокосмічна, фармацевтична та інші.

Спікери Interoute:
Олена Черних

Цифрова трансформація бізнесу. Досвід компанії Interoute


Олена Черних
генеральний директор
ІНТЕРУТ Коммунікації

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET:
Олександр Іллюша

Сучасні цілеспрямовані атаки і методи захисту від них


Олександр Іллюша
керівник служби технічної підтримки
ESET в Україні

Партнер Форуму

Інноваційно Технічні Рішення - український виробник обладнання для автоматизації і диспетчеризації інженерних систем та технологічного обладнання. В обладнання, що виробляється підприємством Інноваційно Технічні Рішення закладається ідеологія "Easy automation", тобто здійснення автоматизації. що не вимагає сверх-зусиль.

Спікери Інноваційно Технічні Рішення:
Лев Ванян

Технології Easy Automation від українського виробника


Лев Ванян
генеральний директор
Інноваційно Технічні Рішення

Партнер Форуму

Edimax Technology - провідний виробник активного мережного обладнання, що виконує розробку, дизайн, виробництво і маркетинг широкого спектру мережевих рішень. Компанія заснована в 1986 році, з 2010 року компанія EDIMAX сфокусувалася на створенні лінійки професійного Wi-Fi обладнання під торговою маркою EDIMAX PRO. Устаткування EDIMAX PRO відрізняється від домашніх SOHO рішень використанням більш високопродуктивних чіпів, підтримкою 2 і 3-х радиоинтерфейсов і реалізацією безшовного роумінгу. Устаткування EDIMAX PRO підтримує перспективні стандарти 802.11AC, 802.11R / K.

Спікери Edimax Technology:
Олександр Бугайчук

Сучасні пристрої EDIMAX PRO для побудови WI-FI мереж підприємства


Олександр Бугайчук
регіональний менеджер
Edimax

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Спікери Kingston Technology:
Віктор Самойлов

Продукція компанії Kingston Technology для корпоративного ринку


Віктор Самойлов
менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні
Kingston

Партнер Форуму

UNITOP - більш ніж 20 років роботи в області IT-технологій та систем відеоспостереження. Проектування і постачання, налаштування і запуск систем відеоспостереження та систем контролю доступу. UNITOP пропонує професійні консультації, допроектні роботи та шеф-монтаж.

Спікери UNITOP:
Деніс Сачівка

Хмарні рішення для систем контролю доступу від Simons Voss


Деніс Сачівка
керівник відділу продажу
Юнітоп

Партнер Форуму

Mobotix AG (Німеччина) - володіє достатнім досвідом у вирішенні завдань по візуалізації об'єктів, а також тепловізійного моніторингу. Маючи унікальні технології відеоспостереження (в тому числі і тепловізорів), обробки даних (власний кодек MxPEG, який більш продуктивний), децентралізовану топологію побудови систем і вбудовані в камери первинні аналітичні функції, компанія є лідером в області вирішення складних завдань відеоспостереження. Використовуючи меншу кількість камер на об'єкті, але при цьому збільшує площу покриття і разом з тим зменшує вартість систем, зберігаючи надійність і якість в цілому.

Партнер Форуму

MICROSENS - від усвідомлення до інновацій. Використання волоконно-оптичних технологій для передачі даних дає ряд переваг.

Компанія MICROSENS GmbH & Co. KG усвідомила це досить рано. Вже в 1993 році компанія одна з перших в Німеччині приступила до розробцки і випуску високопродуктивних волоконно-оптичних систем передачі даних, які враховують не тільки специфічні вимоги різних областей застосування та інтегрованих в комплексні рішення для окремих секторів, а й вимоги замовників. Нові пристрої розробляються з урахуванням побажань та відгуків наших замовників. Результатом цього є:

 • міцні і безвідмовні рішення для промислових середовищ;

 • бюджетні волоконно-оптичні рішення для виробничих і адміністративних приміщень;

 • і оптичні транспортні системи для орієнтованих на майбутнє ГВС і високошвидкісного зв'язку між територіями.

Спікери MICROSENS:
Геральд Граф

MICROSENS Smart Office - Робоче місце стає інтелігентним


Геральд Граф
директор з продажів
Microsens

Партнер Форуму

De Novo - компанія спеціалізується на наданні професійних ІТ-послуг, хмарних сервісів і послуг комерційного ЦОД лідерам динамічних сегментів українського ринку. Експерти De Novo володіють колосальним досвідом реалізації проектів з впровадження та супроводу ІТ-комплексів корпоративного рівня.

Спікери De Novo:
Євген Осінський

Хмарні кейси та рішення De Novo 2016


Євген Осінський
директор з розвитку бізнесу
De Novo

Партнер Форуму

IQ Trading - проектний дистриб'ютор, що займається просуванням продукції в наступних сегментах:

 • Активне мережеве обладнання

 • Структуровані кабельні системи

 • Обладнання та програмне забезпечення для побудови систем IP-відеоспостереження

 • Системи відеоаналітики

 • Системи контролю доступу

 • Кабеленесучі конструкції

 • Волоконно-оптичні мережі

 • Системи електроживлення

 • Рішення для побудови Центрів Обробки Даних

 • Монтажне обладнання

Спікери IQ Trading:
Микола Мадінов

Комплексні рішення для ЦОД від Legrand: ефективність, гнучкість, інноваційність


Микола Мадінов
менеджер по продукції Legrand, Minkels
IQ Trading

Олександр Дідик

Premium Line - кровоносна система ЦОД


Олександр Дідик
менеджер по продукції UPS Legrand, Premium Line
IQ Trading

Партнер Форуму

Premium Line Systems Gmbh - зі штаб-квартирою в Німеччині входить до складу міжнародної групи виробників з багаторічним досвідом роботи на ринку мережевих технологій і відома як постачальник продукції під торговою маркою Premium Line.

Система Premium Line - це комплексне рішення для мережевої кабельної інфраструктури, розроблене в Німеччині і включає в себе як стандартні, так і самі передові (кат. 6а і 7) мідні рішення, а також увесь спектр оптичних рішень.

Партнер виставки

КМС (Україна) - постачальник широкого спектру мережевого обладнання від кращих світових виробників: Corning, МК, Panduit NetKey, Hanlong, EPNEW Electronics, Hager, ADTEK, Smart, Mepsan, Clever, Kingda тощо. Компанія розвиває і власне виробництво. Під торговою маркою CMS випускаються монтажні шафи (настінні і підлогові), серверні стійки, настінні кронштейни, аксесуари до монтажного обладнання, оптичні патч-панелі і бокси.

Партнер конференції

Nokia - світовий лідер в області технологій для зв'язку людей і пристроїв. Використовуючи інноваційний потенціал Bell Labs і Nokia Technologies, компанія займає провідні позиції в області створення і ліцензування технологій для світу, об'єднаного комунікаціями.

Спікери Nokia:
Олексій Єфременко

Партнер конференції

ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА - є провідним системним інтегратором, що входить в ТОП3 постачальників ІТ-послуг в Україні. Ми входимо в ТОП-3 в Україні в області проектування і впровадження корпоративних інтегрованих інформаційних систем, складних мережевих і телекомунікаційних рішень. Компанія заснована в 1993 році.

Спікери ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА:
Юлія Халавчук

Network Functions Virtualization для ISP


Юлія Халавчук
консультант
ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА

Партнер конференції

Новатек-Електро з напрямком OVERVIS - компанія займається розробкою і впровадженням рішень в сфері автоматизації. Наші проекти охоплюють завдання віддаленого контролю і збору даних для аналізу роботи промислових об'єктів (диспетчеризація і телеметрія). Розробка обладнання під рішення відбувається на базі компанії Новатек-Електро.

Спікери Новатек-Електро з напрямком OVERVIS:
Олександр Поденний

OCP: реєстрацію відкрито


Олександр Поденний
керівник напрямку
Новатек-Електро з напрямком OVERVIS

Партнер конференції

СМС - компанія-виробник конвеєрів, рольгангів і іншої складської техніки. Успішна робота на ринку з 2006 року відрізняє ТОВ «СМС» від інших розгалуженою мережею філій, розташованих в різних містах України і міжнародним офісом - у Варшаві.

У компанії ТОВ «СМС» можна замовити виготовлення будь-якого складського обладнання.

Для цього у нас є власне конструкторське бюро і виробничі цехи.

Партнер конференції

Правовий Альянс - компанія, заснована в 1995 році, сьогодні є провідною спеціалізованою юридичною фірмою України і ряду країн СНД. Ми консультуємо найбільші компанії в сфері фармацевтики, медичних виробів, товарів народного споживання, медицини, ветеринарії, косметики, хімії, біотехнологій, сільського господарства і продуктів харчування.

Спікери Правовий Альянс:
Андрій Горбатенко

Smart технології на ІТ-службі в юридичній фірмі


Андрій Горбатенко
асоційований партнер юридичної компанії
Правовий Альянс

Партнер конференції

ConnectHome - компанія була заснована в 2012 році і спеціалізується виключно на рішеннях в області домашньої автоматизації.

Компанія є виробником модулів і датчиків, що працюють на основі Z-Wave протоколу. У розробці програмної частини продукту ми використовуємо українських фахівців - якість і рівень роботи яких відомий у всьому світі, а для комплектації виробництва ми вибираємо продукти світових лідерів.

Крім виробництва ми пропонуємо послуги з розробки, інсталяції та налаштування систем домашньої автоматизації, використовуючи при цьому як продукти власного виробництва, так продукти компаній - світових лідерів в області домашньої автоматизації.

Спікери ConnectHome:
Андрій Гордієнко

Connect Home - доступні рішення в області домашньої автоматизації


Андрій Гордієнко
керівник по маркетингу
ConnectHome Ukraine

Генеральний медіа-партнер

Перший діловий - незалежний український телевізійний канал, який спеціалізується на ділових новинах, якісній аналітиці подій, що мають значення для українського і зарубіжного бізнесу. Новини на «Першому діловому» - це тільки перевірена інформація, це оперативність і об'єктивність. Телеканал неодноразово посідав перше місце в номінації «Кращий телеканал ділових новин».

Інформаційний партнер

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) - була створена в листопаді 2000 року з метою консолідації зусиль усіх зацікавлених сторін у розвитку Інтернету в Україні.

Щоденна діяльність ІнАУ полягає в практичній реалізації проектів, що сприяють розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет. Особливу увагу ІнАУ приділяє захисту законних інтересів своїх членів, надаючи їм консультаційну та юридичну підтримку і забезпечуючи діалог з державними органами.

Інформаційний партнер

Wireless Ukraine - Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних як відкрите добровільне самокероване об'єднання юридичних і фізичних осіб, пов'язаних з ринком послуг бездротової передачі даних, може ефективно сприяти вирішенню цих та інших проблем.

Інформаційний партнер

IT News (Україна) – новини інформаційних технологій: стрічки новин Інтернету, зв'язку, наукомістких технологій, комп'ютерної безпеки та ін. в Україні та в світі, пошук точок Wi-Fi в містах України, аналітика ринку, огляди техніки, фотогалереї. Новини сайту відсортовані по більш ніж 130 розділах та підрозділах, що охоплює весь спектр ІТ, високих технологій, бізнесу в сфері ІТ та телекому, науки та техніки. Сайт входить до трійки найбільш відвідуваних українських ІТ-ресурсів.

IT News

www.itnews.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
info@itnews.com.ua
www.itnews.com.ua

Інформаційний партнер

Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації (Україна) – створена в 2011. Асоціація представляє інтереси української спільноти підприємств промислової автоматизації. В основі лежать принципи співробітництва (collaboration) і спільного вирішення спільних проблем, властивих багатьом прогресивним співтовариствам, в тому числі і в Україні. Спільно ми прагнемо:

 • Генерувати та розділяти ідеї щодо розвитку галузі.
   
 • Налагоджувати діалог між різними групами зацікавлених сторін - держ. органами, кінцевими замовниками, постачальниками, системними інтеграторами, провайдерами додаткових послуг.
   
 • Виробляти галузеві інсайти, позначати критичні проблеми розвитку та пропонувати рішення для них.
   
 • Виробляти нові послуги та сервіси для членів Асоціації та наших партнерів.
Спікери Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации:
Олександр Юрчак

Цифрова трансформація- основні напрямки розвитку в українській промисловості


Модератор секції Навколо Автоматизації


Олександр Юрчак
генеральний директор
Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації України

Інформаційний партнер

IT Expert (Україна) – перше спеціалізоване галузеве агентство, яке працює на ринках IT та телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, агентство випускає чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готує аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

Інформаційний партнер

HiTech.Expert (Україна) – інтернет-проект, що висвітлює ситуацію на українському та світовому ринку високих технологій. Кожен день – самі оперативні новини та аналітика ринку hi-tech, розсилка свіжих новин по цільовій аудиторії. Також здійснюється інформаційна підтримка нових проектів: підготовка професійних прес-релізів та розсилання передплатникам, а також всеукраїнським та регіональним ЗМІ.

HiTech.Expert

www.expert.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
www.expert.com.ua

Інформаційний партнер

Ua.Automation.com – лідируюче українське онлайн-видання в області автоматизації виробництва та електротехніки, офіційний партнер найбільшого в світі порталу по автоматизації Automation.com. Ми об'єднуємо популярний сайт Ua.Automation.com, найпоширеніший в Україні галузевої email-дайджест Automation Weekly UA та спеціалізований електронний журнал з багатотисячною аудиторією Automation Review.

Інформаційний партнер

А-КОМ Академия (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням та перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академия

edu.a-kom.ua

Украина, 02660, Киев,
ул. Старосельская 1Д, 2 этаж
Телефоны: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

ChannelForIT (Україна) – інтернет-ресурс, створений для професіоналів в області корпоративних інформаційних технологій. Наші читачі – ІТ-директори, технічні директори, фахівці та експерти в сфері ІТ, інформаційної безпеки. ChannelForIT пропонує своїм читачам експертні та аналітичні матеріали, інтерв'ю з провідними професіоналами галузі, новини, інформацію про вакансії для ІТ-фахівців в провідних компаніях України та ближнього зарубіжжя, запрошення до участі в онлайн-заходах та багато іншого.

Інформаційний партнер

Навчальний центр ITEA (IT Education Academy) – був заснований професійними програмістами та інженерами лідируючих ІТ-компаній України. Його основне завдання – це підготовка якісних прикладних фахівців в області ІТ, які володіють сучасними технологіями з урахуванням їх постійної зміни.

Інформаційний партнер

Журнал «Мир Автоматизації» - надає максимально повну і незаангажовану інформацію про існуючі засоби автоматизації, розробки обладнання, побудови систем і готових рішень; їх можливостях, особливостях і характеристиках; досвід розробки та впровадження АСУ ТП, обладнання, готових рішень та проектів.

Інформаційний партнер

YouСontrol – система, яка надає актуальну інформацію з офіційних джерел про Юридичні Компанії та Фізичних Осіб-Підприємців України в режимі онлайн-перевірки, а також автоматичного моніторингу. Система являє собою єдине інформаційне вікно для миттєвої перевірки стану компанії.

Інформаційний партнер

Журнал «ІТМ. Інформаційні технології для менеджменту» - орієнтований на потреби керівників в застосуванні інформаційних технологій (ІТ) для управлінської діяльності та особистої роботи з ІТ.

Інформаційний партнер

Indigo - Agile-орієнтоване і GetThingsDone-Одержиме рекрутингове агентство. Ми заточені під пошук і підбір персоналу в сфері інформаційних технологій (IT) та цифрового маркетингу (digital marketing).

Інформаційний партнер

MMU Business School - є інноваційною бізнес-школою, яка поєднує в собі класичну бізнес-освіту та сучасні освітні технології. Місія школи - це доступна бізнес-освіта. MMU Business School створила унікальні програми та систему навчання. Запозичивши найкращі бізнес-інструменти і сучасні європейські підходи систем навчання, MMU Business School поєднала ці знання з досвідом практикуючих тренерів-консультантів.

Інформаційний партнер

Daxx - це голландська IT компанія, яка з 1999 року надає віддалених програмістів для клієнтів з Європи і США, а так само сприяє працевлаштуванню українських IT-фахівців в Нідерландах та інших європейських країнах.

Інформаційний партнер

DataReview - перший в Рунеті сайт, присвячений питанням аналізу і обробки даних. Це унікальне співтовариство людей, які цікавляться аналітикою - від бізнесменів до ІТ-фахівців. Ми розповідаємо про управління інформацією і бізнес-процеси, про машинне навчання і штучний інтелект, про Big Data і BI.

Крім того, DR - це тематичний форум і блоговий майданчик - як для компаній, так і для приватних осіб.

Ми творимо історію в світі аналітики!

Інформаційний партнер

Комісія УСПП з питань науки та технологій – організація, яку створено для практичного сприяння УСПП («Український союз промисловців і підприємців») у досягненні мети та для виконання згідно профілю Комісії завдань, що передбачені Статутом УСПП.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).